Zamordowali, bo oszukiwał przy wódce


Do Sądu Okręgowego w Łodzi trafił akt oskarżenia o zabójstwo i usiłowanie dwóch zabójstw. Oskarżonym trzem mężczyznom i kobiecie w wieku od 29 do 36 lat grozi kara dożywotniego więzienia.

Narkotyki o czarnorynkowej wartości rzędu miliona złotych trafiły w ręce policjantów z Centralnego Biura Śledczego. Zatrzymano też 8 osób powiązanych z tak zwaną grupą żoliborską. na przestrzeni przeszukania znaleziono kolt maszynowy. Przed śledczymi badającymi zabójstwo szefa policji gen. logo Papały ktoś ukrywał ważne informacje. Kto? Sprawę bada prokuratura w Łodzi - ujawnia "Rzeczpospolita". dwanaście zespołów zgłosiło własny akces do startów w nowym sezonie Formuły 1. tyle znalazło się na liście startowej, którą opublikowała Międzynarodowa Federacja Samochodowa. Z "11" wystartuje Robert Kubica, jaki swoją karierę kierowcy F1 będzie kontynuował we francuskim Renault.Plejada.pl ujawnia bolesną prawdę o polskim showbiznesie. Poznaliście już nazwiska w najwyższym stopniu znanych aktorów, aktorek. Widzieliście ranking najbardziej bezbarwnych gwiazd i najbardziej popularnych piosenkarzy, przyszedł czas na gwiazdy, które podnoszą Wam mus we krwi. Źle by było, gdyby każde grunt fakt poprzedzała "domowa awantura" w Polsce - tak prezes rady ministrów Donald Tusk skomentował doniesienia "Rzeczpospolitej", że prezydent Lech Kaczyński oczekuje informacji o planach premiera w związku ze szczytem w Waszyngtonie. Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski odpadli w półfinale turnieju ATP Masters 1000 w hali Bercy w Paryżu (z pulą nagród 2,75 mln euro). W sobotę, rozstawieni z numerem siódmym polscy tenisiści, przegrali 4:6, 2:6 z Hiszpanami Marcelem Granollersem i Tommym Robredo.

Polacy uważają się za w największym stopniu zgraną grupę urzędników w Komisji Europejskiej w Brukseli. W rozmowach z PAP zapewniają, że nie zapomnieli o Polsce, choć zatrudnienie w KE nakazuje im bezstronność. Są młodzi, pełni energii i "bez kompleksu wschodniej Europy".

- W kraju całokształt już jasne. Rad Sik pokonany, a mi wypada milczeć - pisze na swoim blogu w Onet.pl Janusz Palikot. jakkolwiek boss MSZ chce przedłużyć głosowanie w prawyborach. Noże, kije bejsbolowe czy topór to już przeżytek. Do trzech lat może zrzucić w więzieniu 58-letni Słupszczanin, który w pijalni piwa wygrażał klientom i policjantom... wyrwanym z łazienki sedesem. Żeby awanturnika obezwładnić i zawieźć do policyjnego aresztu, należy było stosować siły.

kolejny dzień włoscy strażacy walczą z pożarami, które pierścieniem otoczyły poniekąd całą Genuę, na północy Włoch. prowadzący junty wojskowej rządzącej Gwineą, kapitan Moussa Dadis Camara, uszedł z życiem z zamachu na swoje życie. Nie rozumie się samo przez się jednak, czy kapitan nie został ranny. agencja Standard & Poor's obniżyła rating Hiszpanii z AA+ do AA z perspektywą są negatywną. Jak argumentuje agencja, wzgląd to chuchrowaty ewolucja oszczędnościowy tego kraju. Po ogłoszeniu tej decyzji euro osłabia się w stosunku do dolara.Wielkie uwłaszczenie w Lasach Państwowych. Wkrótce rzesze leśników będą mogły kupić za ułamek wartości domy, atrakcyjnie położone leśniczówki, a nawet wille w miastach - ustaliła "Rzeczpospolita". Tysiące Amerykanów zaczepią się dziś przeciwko świńskiej grypie. Sobota to dzień, kiedy bez mała w każdym stanie USA organizowane są masowe szczepienia. Brazylijski futbolista Manchesteru City Robinho najprawdopodobniej opuści angielszczyzna klub i być prawdopodobnie dołączy do brazylijskiego Santosu, w którym zaczynał swoją przygodę z wielką piłką. O swoich zamiarach napastniczy zawodnik mówił na antenie jednej z brazylijskich stacji radiowych.

Białoruś: Milicja zatrzymała ok. 50 działaczy ZPB


Białoruska policja zatrzymała dziś ok. 50 działaczy nieuznawanego za pośrednictwem władze w Mińsku Związku Polaków na Białorusi (ZPB), jadących z Grodna do Iwieńca, by bronić działającego tam Domu Polskiego, który ma utrzymywać się im odebrany - powiedziała reporterowi RMF FM Andżelika Borys. Samej szefowej ZPB udało się trafić do Iwieńca autostopem.

Korea Płd. i USA odrzucają apel KRLD o ustalenia


Korea Południowa i Ameryka Zjednoczone odrzuciły we wtorek wysuniętą przez Koreę Północną propozycję rozpoczęcia rozmów pokojowych, które formalnie zakończyłyby wojnę koreańską.

"Kolejorz" wraca z Wronek


Piłkarze Lecha już w rundzie wiosennej swoje domowe mecze grać będą na swoim obiekcie w sąsiedztwie ulicy Bułgarskiej w Poznaniu. Tym samym kończy się przymusowe banicja podopiecznych Jacka Zielińskiego do Wronek. Kibice "Kolejorza" nie zapełnią choć ciągle modernizowanego stadionu w całości - przygotowanych zostanie dla nich na to samo 12,5 tysiąca miejsc.

Policja zapowiada wzmożone kotrole


Już 345 osób zginęło na polskich drogach w ciągu wakacyjnych weekendów tego roku. To wprawdzie o 152 ofiary mniej niż rok wcześniej, ale nie zapominajmy, że przeszły wakacyjny koniec tygodnia coraz trwa. z tej przyczyny drogówka zapowiada wzmożone kontrole.

Koński fitness


Koński bieg przez płotki to przeżytek. teraz rumaki używają sztucznych bieżni. I to nie do pracy, a do ćwiczeń.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes odkąd wielu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus każdorazowo na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice. lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych

http://kalendarz.eu/ producent kalendarzy

maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny oraz ciągle na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.