Ziobro: Lepper siedzi głębiej w aferze. przewodzący Samoobrony: To nieprawda


Wyrok w sprawie afery gruntowej chyba już w poniedziałek. Z niecierpliwością czeka na niego Zbigniew Ziobro. - Wierzę, że rozstrzygnięcie potwierdzi popełnienie przestępstw przez oskarżonych - powiedział w "Poranku" TVN24. podług niego, odpowiedzialność w sprawę ukrywał b. minister Andrzej Lepper. - To fałsz - odpowiada lider Samoobrony.

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew przekazał w sobotę p.o. prezydenta własny Bronisławowi Komorowskiemu 67 tomów akt śledztwa, które w latach 1990-2004 w sprawie zbrodni katyńskiej prowadziła Główna Prokuratura Wojskowa FR. Tragiczny kazus na krajowej "czwórce". W kolizji czterech samochodów zginęły czwórka osoby a parę zostało rannych. Tego samego dnia w wypadku w województwie lubelskim zginęły trzy osoby. Spłonęły w aucie. 37-letni górnik - maszynista lokomotywy podziemnej kolejki - zginął w czwartek wczesnym popołudniem 500 m pod ziemią w kopalni "Murcki-Staszic" w Katowicach - podał Katowicki Holding Węglowy (KHW), do którego wypada kopalnia.Sebastian Wołosz jechał motocyklem, kiedy zobaczył kierowcę samochodu osobowego, który potrącił dwójkę dzieci z opiekunką, a później uciekł z miejsca wypadku. motocyklista ruszył za nim w pościg i zatrzymał mężczyznę. - Próbowałem wejść mu przez szybę do samochodu i wydobyć kluczyki - opowiada w TVN24 i zaznacza: - Wiedziałem, że mi nie ucieknie. Kraków jest zawiany z wykorzystaniem wielką wodę i persona za to odpowie. Kto? Chętnych brak. - Jacek Majchrowski dopuścił się poważnych zaniedbań – twierdzi wojewoda małopolski. - Stanisław Kracik jest współsprawca – odbija piłeczkę prezydent miasta. W nocy w Wielkopolsce doszło do strzelaniny z udziałem policjantów. Funkcjonariusze są w szpitalu. Jeden z nich jest operowany. - Nie żyje mężczyzna, jaki jechał samochodem zatrzymanym przy użyciu policjantów - mówi portalowi tvn24.pl przedstawiciel policji Mariusz Sokołowski.

biurowy rura na YouTube, konta na portalach społecznościowych, mikroblogi, a przede wszystkim ludzie, którzy mają dbać, aby w sieci niemało mówiło się kandydacie PSL. Tak ma wyglądać internetowa wojna prezydencka Waldemara Pawlaka.

60-leni mężczyzna zmarł w wyniku pożaru, który w sobotę wybuchł w jednym z czteropiętrowych bloków na osiedlu "Miodowa" w Płocku. Doszczętnie spaliło się jedno mieszkanie. Pożar został w pośpiechu ugaszony za pomocą wezwane na miejsce jednostki straży pożarnej - poinformował PAP ambasador płockiej policji Piotr Jeleniewicz. Ryzykował życie, by wysupłać z wody uwięzionego na fragmencie kry na sanie w Przemyślu wędkarza. jednak działanie ratunkowa zakończyła się sukcesem, ranny sikawkowy trafił do szpitala. Lekarze mówią, że jego forma jest ciężki, ale stabilny. dzień dzisiejszy po południu ma przejść drugą operację.

Lesław Maciejewski pozwał do sądu gminę Świnoujście albowiem uznał, że eksponując krzyże w urzędzie miejskim naruszyła jego dobra osobiste - informuje "Rzeczpospolita". szef rządu Donald Tusk wezwał do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów minister zdrowia Ewę kopacz oraz prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Jacka Paszkiewicza w celu wyjaśnienia sytuacji dot. stosowania leczenia tzw. chemioterapii niestandardowej. Szczelnie nieczynny w poselskim hotelu i studiujący tomy papierów. Tak do zeznań nim komisją hazardową przygotowywał się były minister sportu Mirosław Drzewiecki. pierwsza zasada obrad komisji o godz. 12.W wyniku trzęsienia ziemi, które nawiedziło w sobotę rano górskie wioski w Pamirze na wschodzie Tadżykistanu, około 20 tysięcy osób pozostało bez dachu nad głową - poinformowały w niedzielę tadżyckie władze. Na 25 lat więzienia skazał Sąd Okręgowy w Białymstoku 23-letniego Artura Klencnera, oskarżonego o zabójstwo księdza w Miłkowicach Maćkach (Podlaskie). rozstrzygnięcie nie jest prawomocny. Prokurator domagał się dożywocia. W Platformie nie będzie wewnętrznej kampanii wyborczej z prawdziwego zdarzenia. Jak bo tłumaczył w "Faktach po Faktach" TVN24 wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego PO Sławomir Nowak, wszyscy wystarczająco porządnie znają Sikorskiego i Komorowskiego.

Komorowski - Sikorski 92:11. przypadkiem niemniej trzecia część kandydat?


Zdecydowana większość, bo 92 ze 146 posłów Platformy Obywatelskiej, z którymi we wtorek rozmawiały "Fakty TVN" nie ma wątpliwości, że to Bronisław Komorowski powinien być kandydatem partii w wyborach. W tych nieoficjalnych prawyborach marszałek nie daje Radosławowi Sikorskiemu najmniejszych szans. Szefa MSZ-u poparło w rozmowach z "Faktami" lecz wciąż 11 parlamentarzystów PO. Czy ogół jest już tak więc jasne? Niekoniecznie.

Sondaż: nie chcemy startu Tuska


36 proc. Polaków uważa, że szef rządu Donald Tusk nie powinien startować w wyborach prezydenckich i ma obowiązek pozostać szefem rządu - wynika z sondażu TNS OBOP dla "Forum" w TVP Info. Według badania, co czwarty (26 proc.) ankietowany radzi prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu odsiecz w wyścigu prezydenckim innego kandydata PiS.

Gimnazjaliści pisali ankieta matematyczno-przyrodniczy


Uczniowie III klasy gimnazjów zakończyli pisanie testu z wiedzy matematyczno-przyrodniczej - drugiej części egzaminu gimnazjalnego. Centralna komitet Egzaminacyjna informuje, że badanie przebiegł bez zakłóceń.

Pitera: Wieńce w Sejmie, a dopisek nie mają dokąd odbywać wyrok


Razi mnie ciągła wymiana wieńców w Sejmie. Zajmują ławki, a nowi notka muszą odbywać wyrok w ławach rządowych - mówi w Przesłuchaniu RMF FM Julia Pitera.

Szykuje się rebelia w SN?


Pan Bóg się do nas uśmiecha, ale bez ostentacji - twierdzi stary Stronnictwa Demokratycznego, Paweł Piskorski. natomiast wewnątrzpartyjna przeciwstawienie zamierza go natrzeć - informuje "Rzeczpospolita".

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes odkąd wielu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus każdorazowo na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice. lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych

http://kalendarz.eu/ producent kalendarzy

maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny oraz ciągle na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.