Schetyna zapowiada rokowania ws. ustawy medialnej


naczelny klubu PO Grzegorz Schetyna zapowiedział pertraktacje na zagadnienie projektu nowej ustawy medialnej. W pierwszej kolejności chciałby spotkać się ze środowiskiem twórców, później - z politykami z klubów parlamentarnych.

Politycy Platformy uważają, że sam fakt wpłacania pieniędzy przez biznesmenów - także związanych z lobbingiem hazardowym - na kampanię Platformy nie jest negatywny. Według wiceszefa klubu PO Janusza Palikota, naganne są atoli "niejasne" kontakty posłów z lobbystami i próby załatwiania czegoś w zamian za wpłaty na kampanię wyborczą. ministerium Obrony Narodowej wyczarteruje, a nie wydzierżawi od LOT-u dwa embraery dla najważniejszych osób w państwie - dowiedziało się nieoficjalnie radiostacja RMF FM. charter oznacza, że polskich VIP-ów będą wozić cywilne załogi. Donald Tusk zachowuje szanse na prezydenturę, ale są one mniejsze niż były. Mam nadzieję, że PiS to wykorzysta i za rok będziemy świętować zwycięstwo kandydata PiS-u - powiedział w programie "Piaskiem po oczach" eurodeputowany PiS Marek Migalski. Jego zdaniem, jedynym słusznym kandydatem jest Lech Kaczyński, a Zbigniew Ziobro, tymczasem lepiej wypada w sondażach będzie "na niego pracował".Wyjątkowym brakiem odpowiedzialności wykazał się kierowca ciężarowego mercedesa z Estonii. pan nie dość, że kierował pod wpływem alkoholu to jeszcze w trakcie jazdy oglądał film... "Gazeta Wyborcza": W europarlamencie powstanie grupa, która będzie wspierać kubańską opozycję i piętnować represje komunistycznej dyktatury. Europosłów zmobilizował Lech Wałęsa - pisze gazeta. Do Państwowej Komisji Wyborczej zgłosiły się łącznie 22 komitety wyborcze, które chcą wystawić swojego kandydata w czerwcowych wyborach prezydenckich. prekluzja zgłaszania komitetów minął o 16.15.

Jedna postać nie żyje, trzy są ranne w wyniku wybuchu pyłu węglowego na terenie elektrowni "Dolna Odra" w Nowym Czarnowie kołowrót Gryfina (Zachodniopomorskie). Ratownicy szukają kolejnych ewentualnych ofiar. centrala zapowiada, że bodajże konieczne będzie opust temperatury wody dostarczanej mieszkańcom Gryfina.

W Krakowie odbyła się pierwsza debata prezydencka w tej kampanii. W atmosferze akademickiej dysputy w klubie "Pod Gruszką", Andrzej Olechowski i Marek Jurek przedstawili swoje wizje prezydentury. Stefan Niesiołowski szydzi z listu prezydenta Lecha Kaczyńskiego na rzecz domniemanych "haków" na Radosława Sikorskiego (PO). - To robi wrażenie zupełnego kabaretu Jarosława Kaczyńskiego, w którym występuje Lech Kaczyński – mówi dla portalu Onet.pl wicemarszałek Sejmu.

"Rzeczpospolita": Polacy za najpotężniejszego człowieka na świecie uważają Benedykta XVI - wynika z sondażu GfK Polonia dla gazety. Wtorek, godzina 13 - to prekluzja umówionego już spotkania wojskowych prokuratorów z pierwszymi pełnomocnikami rodzin ofiar katastrofy pod Smoleńskiem w sprawie wglądu w akta śledztwa. - Musimy omówić jeszcze szczegóły, ale myślę, że już we wtorek udostępnimy te kartoteka - potwierdza nam płk Ireneusz Szeląg, ambasador wojskowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie. To piękny dzień, jestem szczęśliwy, że go dożyłem - powiedział dziennikarzom reżyser "Katynia" Andrzej Wajda po uroczystościach w Lesie Katyńskim upamiętniających polskich oficerów zamordowanych przy użyciu NKWD w 1940 r.W czwartek od nowa ruszyła sprawa dyscyplinarna Elżbiety Janickiej, b. szefowej Prokuratury Okręgowej w Warszawie, obwinionej o utrudnianie śledztwa przeciw b. ministrowi sportu w rządzie PiS Tomaszowi Lipcowi. Powodem była zmiana składu sądu dyscyplinarnego. - Facet chce nabywać stocznie chyba, co ja mam zrobić?! - usłyszał w słuchawce reporter TVN24, gdy podając się za inwestora zadzwonił do Ministerstwa Skarbu z propozycją zakupu polskich stoczni. Co uczynić ustalano w ministerstwie 20 minut. "Proszę napisać do nas e-maila" - zasugerowała w końcu rozmówczyni. Prezydent włosie Piotr Krzystek z Platformy Obywatelskiej ściga krytykujących go internautów. Zwrócił się do prokuratury z wnioskiem ustalenie i przekazanie danych użytkowników forum, na którym został zwany m.in. "kompletnym gamoniem" czy "nędznym złodziejaszkiem".

Klich proponuje wyjście z Afganistanu do 2013 r.


- Polscy żołnierze powinni wycofać się z Afganistanu przed 2013 r. - powiedział dyrektor MON Bogdan Klich. Minister w trakcie spotkania z dziennikarzami po wieczornej telekonferencji z Afganistanu, zorganizowanej w Dowództwie Operacyjnym Sił Zbrojnych na warszawskim Bemowie, powiedział, że przekazywanie lokalnym siłom odpowiedzialności za poszczególne dystrykty w prowincji może nastąpić w przyszłym roku.

Palikot: Mnie wyrzucić? A co z golfistą z Florydy?


Janusz Palikot oświadczył dziś, że nie prowadzi kampanii negatywnej w partyjnych prawyborach. Oskarżył też szefa klubu PO Grzegorza Schetynę o próbę osłabienia jego pozycji w Platformie.

Młodzi Białorusini zakończyli "Lato z Polską"


nad 2,5 tys. dzieci z Białorusi przyjechało do krajowy w ramach akcji "Lato z Polską", którą realizowały przymierze "Wspólnota Polska", Związek Polaków na Białorusi przy finansowym wsparciu Senatu. Tegoroczna edycja akcji zakończyła się we wtorek uroczystym podsumowaniem w Senacie.

B. prezydent niezgodny z prawem o mokra robota i tortury


Zabójstwo i tortury - w związku z podejrzeniami o te przestępstwa śląska policja zatrzymała Jerzego G., byłego prezydenta Zabrza. Według nieoficjalnych informacji ze śledztwa, motywem zbrodni poprzedni nieporozumienia na tle rozliczeń finansowych. Ofiarą był prawnik Lech F.

Policja: W wyniku powodzi zginęło 12 osób


W powodzi zginęło już 12 osób - wynika z informacji zebranych za pośrednictwem policję. Funkcjonariusze nie odnotowali jakkolwiek żadnych kradzieży mienia powodzian czy włamań do zalanych domów.

wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes odkąd wielu wytwórca kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, wewnątrz ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne dodatkowo kalendarze książkowe. Jakikolwiek prawdopodobnie ułożyć zlecenie na kalandarze w środku naszej firmie. Nasza interes odkąd wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny plus każdorazowo na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice. lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych

http://kalendarz.eu/ producent kalendarzy

maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny oraz ciągle na era. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice.